A.V.M. Kuşadası

  ÇALIŞMA SAATLERİ : Hergün 10:00 ile 22:00 arası. Kadın, erkek, çocuk, genç giyim, spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin markayı Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulabilirsiniz.

  Her sezon yenilenen konseptleri ve farklı tarzlara hitap eden ürün çeşitliliğiyle Kuşadası’nda alışverişin vazgeçilmez adresi olacak. Günün her saati birbirinden farklı lezzetleri aynı yerde tadmak için Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi vazgeçilmeziniz olacak.

  Türkiye ve dünyanın seçkin fast food, restaurant ve cafe zincirlerine dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.  Zengin menü seçenekleri ve farklı damak zevklerine hitap eden birçok restaurantın lezzetlerini tadabileceksiniz.

  Lezzetli sohbetlerin adresi Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi Restaurantlar alanı, Ege ve Akdeniz mimarisiyle bezeli Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kuşadası’nda hem alışverişin hemde lezzetin yeni adresi olacak.

  Yoğun geçen bir günü bitirirken veya haftasonu ailenizle birlikte gün boyu eğlenebileceğiniz aktivite alanlarıyla Kuşadası Alışveriş ve Yaşam Merkezi sizleri bekliyor. 1.200 m² Çocuk Oyun alanı, 25.000 m2 kapalı mağaza alanı, açık hava sosyal alanları ve 2.750 kişilik Amfi Tiyatrosu ile konserler, etkinlikler ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

  D15 Karayolu üzerinde Kuşadası-Söke yönüne doğru yolun sağ tarafında bulunmaktadır.
  Kuşadası ilçe merkezinden Kuşadası AVM’ye ulaşım 7,3 km, 11 dakika sürmektedir.

  © 2018 - 2019 e-kusadasi.com | Kuşadası'nın En Genç Şehir Portalı...

  Kuşadasında bulunan Turistlik yerler, Gezilecek yerler, Oteller, Pansiyonlar,

  Lokantalar,Mağazalar, Eğlence merkezleri ve birçok bilgi ve rehber bu web sitesinde...

  Makale Görünüm Sayısı
  43462

  gokceweb14